poniedziałek, 14 listopada 2011

Dwa Mikołajki
Witam wszystkich ciepło :) Mój dzień dzisiaj upłynął mi na udawaniu, że wszystko jest dobrze. Pouśmiechałam się, pokiwałam głową "niom, niom, super, ale co u Ciebie?". Ciekawe, jak długo trzeba będzie człapać i uśmiechać się, chociaż ból, jaki odczuwam jest potworny. Ale dzisiejszy świat taki jest - boli, nie boli, trzeba iść dalej. Wszak do lekarza pójść nie mogę. Zresztą, pod koniec roku, kto mnie przyjmie? ;) Nie, nie, ja nie narzekam, ale przydałoby mi się usłyszeć jakieś dobre słowo. Dobrze, że chociaż na swojego narzeczonego mogę liczyć....
Teraz wróciłam na swą stancję i humor nieco mi się poprawił, dziękuję za wszystkie komentarze. Candy na pewno rozlosuję, skoro zgłosiło się tyle osób :) Nigdy wcześniej nie miałam tylu komentów, ale to może z tego względu, że sama o to nie zadbałam.
Teraz tak trochę szydełkuję, robię na wymianki, na candy różne cuda, ale mogę dziś pokazać dwóch Mikołajów. Jeden jako bombka na choinkę:

oraz drugi, może posłużyć jako ozdoba na stole:

A jeszcze na koniec - czy jest ktoś z Lublina [lub czy ktoś zna taką osobę], kto robi ładne [i niedrogie] kartki techniką scrapową? Proszę o kontakt ;)

pozdrawiam wszystkich :)

2 komentarze:

  1. Witam:) Z przyczyn ode mnie nie zależnych byłam zmuszona do zmiany nazwy bloga z muniana.blogspot.com na muniawnorwegii.blogspot.com. Bardzo proszę o zmianę adresu bloga w podlinkowanym zdjęciu z informacją o candy oraz jeśli masz mnie na liście obserwowanych blogów, również proszę o zmianę nazwy strony. Bardzo przepraszam za zamieszanie. Pozdrawiam cieplutko
    Munia:*

    OdpowiedzUsuń
  2. Kochana mikołaje są urocze,zdrówka życzę,pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! :* To bardzo motywuje do pisania :) Na komentarze odpowiadam pod danym postem.
Jeśli podoba Ci się mój blog - zaobserwuj. ;)
Na pewno Cię odwiedzę i jeśli będę miała coś do napisania, skomentuję ;)